Електронні замки “Igloohome” Deadbolt

Електронні замки “Igloohome” Deadbolt

Основні характеристики: Тип замка Врізний Наявність ручки Без ручки Додаткові можливості Bluetooth-модуль та Мобільний додаток Місце встановлення Апартаменти\Для офіса та готелю Найвищий рівень безпеки і новітні технології представлені в компактній і стильною формі розумного врізного замка igloohome Deadbolt 2S. Продукт найвищої якості з широким набором розумних функцій. Особливості замку igloohome Deadbolt 2S Електронний дверний замок […]

Описпрофесійні речі для готелів, Електронні замки “Igloohome” Deadbolt, речі для готелів, купити Електронні замки “Igloohome” Deadbolt, Електронні замки “Igloohome” Deadbolt купити у Львові, Електронні замки “Igloohome” Deadbolt купити в Києві, Електронні замки “Igloohome” Deadbolt, Електронні замки “Igloohome” Deadbolt купити в Одесі, Електронні замки “Igloohome” Deadbolt Львів, Електронні замки “Igloohome” Deadbolt Київ, Електронні замки “Igloohome” Deadbolt, Електронні замки “Igloohome” Deadbolt Одеса

Основні характеристики:
 • Тип замка
  Врізний
 • Наявність ручки
  Без ручки
 • Додаткові можливості
  Bluetooth-модуль та Мобільний додаток
  Місце встановлення
  Апартаменти\Для офіса та готелю

Найвищий рівень безпеки і новітні технології представлені в компактній і стильною формі розумного врізного замка igloohome Deadbolt 2S. Продукт найвищої якості з широким набором розумних функцій.

Особливості замку igloohome Deadbolt 2S

Електронний дверний замок igloohome Deadbolt 2S це унікальне рішення для дому та бізнесу. У сфері електронних замків як в світі, це безумовна інновація. Електронні замки igloohome відкриваються без механічного ключа, хоча він є в комплекті, але передбачає використання тільки у виняткових випадках. Ця функція присутня у всіх електронних замках і призначена для позаштатних ситуацій. При цьому рекомендується один з механічних ключів зберігати поза приміщенням, на якому встановлений замок.

Для управління замком використовується безкоштовне мобільний додаток російською мовою.

Додаток доступний для скачування в App Store і Google Play. Додаток для замка необхідно завантажити і зареєструватися в ньому. Для реєстрації достатньо електронної пошти. Додатком зручно користуватися всім членам сім’ї, так як в ньому відображаються повідомлення про те хто і коли прийшов додому.

Додаток так само є і Bluetooth-ключем. Зв’язок з замком по засобом Bluetooth.Владелец замку, перебуваючи в радіусі дії Bluetooth, може використовувати додаток на своєму смартфоні для безпосереднього управління замком. Може відкривати замок, отримувати Push-повідомлення в режимі реального часу про дії з замком і переглядати історію подій, видаляти створені раніше коди, видалити замок з аккаунта або прив’язати замок.

Для віддаленого взаємодії з замком немає необхідності підключення до мережі Інтернет.

Ця функція в замках igloohome є ключовою і відмінною від інших виробників замків. Замки не вимагають підключення до мережі інтернет, але власник замку (адміністратор) в своєму додатку має можливість віддалено, з будь-якої точки світу генерувати і надсилати паролі гостям. Паролі можуть бути одноразовими, постійними або тимчасовими. При тому, що якщо перебуваючи далеко замку не підключеного до інтернету призначити пароль, наприклад, на добу, то даний пароль перестане діяти рівно в той час, який вказано власником. У нашому випадку рівно через добу (з точністю до години). Так само віддалено можна видавати і відкликати Bluetooth-ключі.

При цьому відкриває Bluetooth-ключем обов’язково необхідний доступ смартфона в інтернет, з метою перевірки статусу ключа. У додатку відображається докладна історія відвідувань, а саме хто, як і коли відкривав ваш замок. Історія про всі дії і їх дату і час з’являється у власника при знаходженні його в зоні Bluetooth в режимі реального часу, а при видаленні власника історія оновлюється при відкритті будь-яким з додатків з дозволом на доступ (Bluetooth-ключем) Для тих, хто здає квартиру, апартаменти або інші приміщення в оренду важливо знати, що замки igloohome можна інтегрувати в системи бронювання, наприклад AirBnb і тоді процес заселення буде повністю автоматизований.

Start typing and press Enter to search