Електронні замки “Orbita” E3061P

Електронні замки “Orbita” E3061P

Вся інформація на сайті носить довідковий характер і не є публічною офертою. Технічні характеристики, галерея зображень і комплект поставки можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення. Будь ласка, уточнюйте інформацію

Описпрофесійні речі для готелів, Електронні замки “Orbita” E3061P, речі для готелів, купити Електронні замки “Orbita” E3061P, Електронні замки “Orbita” E3061P купити у Львові, Електронні замки “Orbita” E3061P купити в Києві, Електронні замки “Orbita” E3061P, Електронні замки “Orbita” E3061P купити в Одесі, Електронні замки “Orbita” E3061P Львів, Електронні замки “Orbita” E3061P Київ, Електронні замки “Orbita” E3061P, Електронні замки “Orbita” E3061P Одеса

Готельний замок для неглибокої врізки, який можна встановити на будь-який дверне полотно!

Тонкий зовнішній корпус і проста мортіза призначені для швидкого встановлення на будь-які двері з товщиною дверного полотна від 28 мм.

Безконтактний замок ORBITA E3061Z працює від безконтактної картки MIFARE ONE, що дозволяє об’єднавши замки номерного фонду та службові приміщення в єдину ситему,.

Установка замка можлива у вигляді накладки на вже встановлену механічну запірну частину з меж-осьовою відстанню квадрат-личинка 85мм. Таким чином даний замок підійде до будь-яких дверей, навіть самої нестандартної.

Основні характеристики замка:

Використання бесконтактної карточки MIFARE ONE
Стальна конструкція зовнішньої частини замка
Індикатор завершення заряда батарей
Використовуються стандартні батареї 4 «ААА»
Срок служби батареї складається близько 10 місяців

Start typing and press Enter to search