Електронні замки “Orbita” E3041

Електронні замки “Orbita” E3041

Вся інформація на сайті носить довідковий характер і не є публічною офертою. Технічні характеристики, галерея зображень і комплект поставки можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення. Будь ласка, уточнюйте інформацію.

Описпрофесійні речі для готелів, Електронні замки “Orbita” E3041, речі для готелів, купити Електронні замки “Orbita” E3041, Електронні замки “Orbita” E3041 купити у Львові, Електронні замки “Orbita” E3041 купити в Києві, Електронні замки “Orbita” E3041, Електронні замки “Orbita” E3041 купити в Одесі, Електронні замки “Orbita” E3041 Львів, Електронні замки “Orbita” E3041 Київ, Електронні замки “Orbita” E3041, Електронні замки “Orbita” E3041 Одеса

Надійний замок на двері з товщиною дверного полотна від 40 мм. Міцне покриття корпусу з нержавіючої сталі, ANSI-мортіза, і захист від вологи роблять цей замок самим вандалостійкі і надійним в нашій лінійці замків. Безконтактний замок ORBITA працює від безконтактної картки MIFARE ONE, що дозволяє об’єднати замки в єдину систему контролю доступу та обліку заселення готелю.

Основні характеристики замків

• Використання безконтактної картки MIFARE ONE

• Сталева конструкція зовнішньої частини замку • Індикатор закінчення заряду батареї

• Використовуються стандартні батареї 4 «AA»

• Термін служби батареї становить близько 10 місяців

Start typing and press Enter to search