Барні Стійки

Барні Стійки

Барна стійка, як елемент інтер’єру, істотно формує імідж закладу. Якщо Ваш ресторан або нічний клуб має яскраво виражену концепцію, барну стійку краще замовляти за індивідуальним проектом.

Наша компанія виготовляє барні стійки будь-яких типів для закладів різної спрямованості. Це можуть бути барні стійки з масиву дуба для пабів, або з LED підсвічуванням для нічних клубів, і т.д. Можемо запропонувати замовнику великий асортимент матеріалів для барної стійки – ясен, дуб, вільха, горіх, черешня, різні екзотичні породи дерева. Фахівці Woodstock проконсультують по вартості і підберуть оптимальний варіант матеріалу, відповідний бюджету замовлення.

Барна стійка грає важливу роль в роботі персоналу. На її задній стороні, розташовуються полиці для келихів, відсіки для зберігання різного роду компонентів коктейлів, фрігобар, і багато іншого. Перед початком виготовлення, узгодимо з замовником всі вимоги по функціональності.

Місцезнаходження робочих полиць усередині барної стійки узгоджується також з працівниками закладу, що безпосередньо працюють в барі.

Start typing and press Enter to search