Фен Джерсі, чорний

Фен Джерсі, чорний

Артикул: G-776-67430
Готельний фен – абсолютно необхідний аксесуар для будь-якого готельного номера або ванної кімнати. Такі моделі практичні, не займають багато місця, зручні і мобільні.

Описпрофесійні речі для готелів, Фен Джерсі, чорний, речі для готелів, купити Фен Джерсі, чорний, Фен Джерсі, чорний купити у Львові, Фен Джерсі, чорний купити в Києві, Фен Джерсі, чорний, Фен Джерсі, чорний купити в Одесі, Фен Джерсі, чорний Львів, Фен Джерсі, чорний Київ, Фен Джерсі, чорний, Фен Джерсі, чорний Одеса

Готельний фен – абсолютно необхідний аксесуар для будь-якого готельного номера або ванної кімнати. Такі моделі практичні, не займають багато місця, зручні і мобільні. Але ось біда – вони вічно губляться, і для їх підключення потрібна вільна розетка або подовжувач. Але до чого такі муки, якщо існує настінний фен Джерсі від компанії Хотек?

Ця модель залишила далеко позаду своїх мобільних родичів як по функціоналу, так і за рівнем комфорту! А найголовніше – її ніколи не доведеться шукати, адже вона завжди під рукою!

Технічні характеристики:

  • Настінна модель.
  • Потужність 1400 Вт
  • Автоматичне виключення.
  • Робоча напруга 110V і 220V.
  • Чорна обробка.

Start typing and press Enter to search