Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель)

Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель)

Артикул: E-698-25ATL15
Простий, стандартної комплектації міні-бар для готелю Atlantic 25 приємно здивує вас якістю роботи і тривалістю експлуатації. Довговічний механізм подарує вам роки спокою і впевненості в тому, що поломки і незручності – це не про вас.

Описпрофесійні речі для готелів, Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель), речі для готелів, купити Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель), Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель) купити у Львові, Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель) купити в Києві, Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель), Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель) купити в Одесі, Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель) Львів, Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель) Київ, Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель), Міні-бар для готелів Atlantic 25 (базова модель) Одеса

Простий, стандартної комплектації міні-бар для готелю Atlantic 25 приємно здивує вас якістю роботи і тривалістю експлуатації. Довговічний механізм подарує вам роки спокою і впевненості в тому, що поломки і незручності – це не про вас. Досить об’ємний, але економний, приємний у використанні. Верхня ручка забезпечує легке і плавне відкриття двері без застосування навіть мінімальної сили. Освітлення – стандартне.

Характеристики міні-бару:

  • Чорна обробка.
  • Абсорбційна холодильна машина (безшумна!).
  • Вільностоячі та вбудовані моделі.
  • Модульна система для полиць і стійок дверей.
  • Зовнішні розміри (В х Ш х Г): 500 мм x 380 мм x 400 мм.
  • Споживана потужність міні бару: 0,80 кВт / 24 год.
  • Обсяг міні бару: 25 л.

Start typing and press Enter to search