Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++

Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++

Артикул: E-763-MINIBARAAA
Це одна із найекономічніших моделей серед міні-барів у світі. На відміну від стандартних моделей він допоможе вам зекономити як мінімум 35 євро на рік.

Описпрофесійні речі для готелів, Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++, речі для готелів, купити Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++, Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++ купити у Львові, Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++ купити в Києві, Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++, Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++ купити в Одесі, Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++ Львів, Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++ Київ, Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++, Міні-бар Greenbar 40L – клас енергоспоживання A+++ Одеса

Це одна із найекономічніших моделей серед міні-барів у світі. На відміну від стандартних моделей він допоможе вам зекономити як мінімум 35 євро на рік. І це при обсязі 40 літрів, температурі 5°C і роботі підсвітки. Компактний, але місткий; надійний, але не вимогливий. Загалом, володіє саме тими перевагами, які сприятимуть розвитку вашого готельного бізнесу.

Характеристики міні-бару:

  • Дуже тихий.
  • Термостат розрахований на температуру +5°C.
  • У стандартну комплектацію входить LED підсвітка.
  • Дверцята розраховані на зберігання 1 л пляшок.
  • Об’єм:  40 літрів.
  • Зовнішні розміри (ВхШхГ): 540 х 390 х 485 мм.

Міні-бар Greenbar класу енергоспоживання A+++, також дуже добре вписується в концепцію Green Key.

Start typing and press Enter to search