Міні-бар Greenbar 75L

Міні-бар Greenbar 75L

Артикул: E-763-MBOFFICE75
Greenbar 75L – це міні-бар, який встановлюється в офісах, конференц-залах та інших приміщеннях, де проводяться переговори, зустрічі або збори великої групи людей.

Описпрофесійні речі для готелів, Міні-бар Greenbar 75L, речі для готелів, купити Міні-бар Greenbar 75L, Міні-бар Greenbar 75L купити у Львові, Міні-бар Greenbar 75L купити в Києві, Міні-бар Greenbar 75L, Міні-бар Greenbar 75L купити в Одесі, Міні-бар Greenbar 75L Львів, Міні-бар Greenbar 75L Київ, Міні-бар Greenbar 75L, Міні-бар Greenbar 75L Одеса

Greenbar 75L – це міні-бар, який встановлюється в офісах, конференц-залах та інших приміщеннях, де проводяться переговори, зустрічі або збори великої групи людей. Завдяки чорному кольору він не привертає зайвої уваги. Тиха робота компресора не відволікає від справ. А під час кофі-брейку радує учасників прохолодними напоями навіть з льодом (так як дана модель оснащена компактною морозильною камерою). Габарити дуже зручні, оскільки дають можливість встановити його практично в будь-якому куточку залу.

Характеристики міні-бару:

  • Надзвичайно тиха робота компресора
  • З невеликою морозильною камерою
  • Колір покриття: чорний
  • Об’єм: 75л
  • Розмір (ВхШxГ): 795 х 435 х 450 мм

Start typing and press Enter to search