Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі

Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі

Артикул: E-698-SP02
Міні-бар – необхідна деталь в сучасному готельному номері. Його розміщують окремо, або вбудовують в меблі з допомогою пересувного шарніра.

Описпрофесійні речі для готелів, Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі, речі для готелів, купити Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі, Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі купити у Львові, Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі купити в Києві, Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі, Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі купити в Одесі, Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі Львів, Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі Київ, Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі, Пересувний шарнір для встановлення міні бару в меблі Одеса

Міні-бар – необхідна деталь в сучасному готельному номері. Його розміщують окремо, або вбудовують в меблі з допомогою пересувного шарніра. Ця комплектуюча деталь являє собою напрямну рейку, яка рухається через фіксуючу пластину. Кожна з них має отвори для кріплень – на внутрішній поверхні меблів і на рухомій стінці. Шарнір зроблений з міцного матеріалу, який не піддається деформації і перекосам. Завдяки цьому, вбудований міні-бар рухається легко і плавно, без вібрацій і неприємних звуків.

Start typing and press Enter to search