Стійки Reception

Стійки Reception

Коли відвідувач заходить в готель, або в ресторан, перше, що він перед собою бачить – стійка рецепції. Перше враження гостя часто формує суб’єктивну думку про весь заклад. Зустрічають, як відомо, «по одягу». Тому важливо, щоб стійка реєстрації була виконана в повній відповідності з дизайном інтер’єру готелю / ресторану.

Матеріали, з яких буде зроблена стійка ресепшн, її фасад, форма, дизайн – все це відіграє таку ж велику роль, як вміння персоналу вітати гостей. Ми пропонуємо замовникам великий асортимент матеріалів – дерево, штучний або натуральний камінь, скло.
Говорячи про дерево, це може бути масив дуба, ясеню, черешні, каліфорнійського дуба, вільхи, горіха, деревина екзотичних порід і т.п.

Звертаючись до Woodstock, замовник отримує результат, який одночасно є ефектним доповненням інтер’єру, і ефективним інструментом створення позитивного іміджу в очах відвідувача. Наша компанія може запропонувати стійки адміністратора будь-яких видів – від класичних, до сучасних, з різними варіантами світлодіодного підсвічування.

Ексклюзивна пропозиція:
Для закладів Luxury сегменту можемо виготовити стійку Reception з вбудованим акваріумом. Така стійка додасть інтер’єру ефект розкоші, і обов’язково приверне увагу гостей.

Уклавши договір, робимо заміри майбутнього місця розташування безкоштовно. Після завершення роботи, стійка реєстрації буде ідеально вписуватися в габарити приміщення.

Start typing and press Enter to search