Винні шафи і х’юмідори

Винні шафи і х’юмідори

Крім меблів для ресторанів та готелів, ми виготовляємо на замовлення додаткові меблеві позиції для інших закладів сегменту HoReCa. Це можуть бути винні шафи, х’юмідори для сигарних клубів, шкіряні крісла й комоди в старовинному англійському стилі. Нерідко це можуть бути мобільні багаторівневі бари, розраховані на кілька видів спиртних напоїв.

Всі меблі виготовляються за індивідуальними проектами, з урахуванням вимог замовника. Наші партнери, дизайн-студії, розроблять передпроектну візуалізацію майбутнього предмета меблів.

Х’юмідори повинні відповідати ряду вимог. Починаючи від матеріалу, що використовується для їх виготовлення, закінчуючи кутом нахилу полиць. Для кращого збереження сигар всередині повинен підтримуватися певний мікроклімат. Важлива навіть товщина полиць, на яких зберігаються сигари. Працівники Woodstock мають досвід і необхідні знання для виробництва х’юмідорів.

Винні шафи також мають ряд особливостей. Для виробництва винних шаф краще використовувати деревину. Ми використовуємо переважно масив дуба, ясеню, або дикої вишні. Даний матеріал має гарний зовнішній вигляд, і необхідні властивості для забезпечення кращого збереження напою. Також, вони повинні забезпечувати захист пляшок з вином від попадання сонячних променів. Ми використовуємо спеціальне скло, що дозволяє домогтися потрібних умов зберігання дорогого напою.

При необхідності, можемо виготовити х’юмідор або винну шафу з вбудованим світлодіодним підсвічуванням.

Start typing and press Enter to search