Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером

Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером

Артикул: A-655-MINI06MES

Ключова особливість дверного замка – білий колір рідера, що робить його непомітним на світлих дверях

Описпрофесійні речі для готелів, Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером, речі для готелів, купити Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером, Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером купити у Львові, Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером купити в Києві, Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером, Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером купити в Одесі, Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером Львів, Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером Київ, Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером, Замок на карту-ключ Mini з ручкою 06 з білим рідером Одеса

Електронні замки MINI з ручкою 06 (модель «крило») – чудовий варіант для прихильників компактного готельного обладнання.

Ключова особливість дверного замка – білий колір рідера, що робить його непомітним на світлих дверях, а, отже, автоматично сумісним з більшістю дизайнерських концепцій. Із зовнішньої та внутрішньої сторони замки для готелів мають однаково красивий вигляд. Ручка латунна, матова, зі спеціальною обробкою. Як і більшість конструкцій із серії Hotek 2900 Mini, готельний замок володіє пам’яттю на 1000 відмикань. У разі піднесення карти до рідера двері відкриваються миттєво – за 2 секунди.

Використовується якісне програмне забезпечення завдяки чому не виникає труднощів під час користування.

 

Start typing and press Enter to search